Про нас

Ми були першими і залишаємося кращими

Перший оптово-роздрібний інтернет-супермаркет CHIA з 2010 року успішно працює у сфері оптових інтернет-продажів як лідируючий торговий on-line майданчик, на якому Ви можете купити жіночий, чоловічий, дитячий одяг, взуття, сумки та аксесуари від кращих представників української та зарубіжної fashion-індустрії за оптовими цінами.

Чому вибирають нас

  • більше 10 років бездоганної роботи у сфері оптових інтернет-продажів;
  • більше 30 брендів на одному сайті;
  • більше 50000 товарів за оптовими цінами;
  • щоденне поповнення асортименту;
  • мінімальне замовлення від 3 одиниць будь-яких товарів будь-яких виробників;
  • широкий асортимент товарів у розділі «В наявності»;
  • комплекс IT - рішень для інтернет-магазинів та Спільних покупок;
  • регулярні розпродажі FLASHSALE з мегазнижками до 90% від оптових цін.

Зручність вибору

Наше завдання полягає в тому, щоб не просто продати товар, а зробити процес купівлі максимально комфортним, інформативним та цікавим для покупця. Для цього ми створюємо відеоогляди, які допомагають ближче познайомитися з продукцією виробників, знімаємо "short video", які показують річ, такою, якою вона є - у русі. Завдяки цій інформації покупець може самостійно оцінити виріб і ухвалити остаточне рішення про його покупку.

Fashion заходу

Перший оптово-роздрібний інтернет-супермаркет CHIA регулярно бере участь у різних fashion заходах, представляючи на своїх експозиціях колекції одягу від провідних українських брендів, де кожен бажаючий має можливість детальніше ознайомитися з представленими товарами не лише on-line. Більше у розділі "Фото та відео".

Відгуки про нас (187)
11.10.2022
Марія Юріївна на сайті 1 рік та 10 місяців, вже замовила
5
Рейтинг
Відмінний магазин
Замовила пальто Астрид блакитний від Emass, жакет Favorit від Tales та гольф Seventeen. Все дуже гарне і якісне, очікування виправдані. Дякую.
0
0
15.12.2021
Марія Юріївна на сайті 1 рік та 10 місяців, вже замовила
5
Рейтинг
Відмінний магазин
Моє замовлення шапки фірми Braxton. Якість шапочок чудова, цінна відмінна. Дякую!
1
0
15.10.2021
Евгений Витальевич на сайті 1 рік та 11 місяців, вже замовив
5
Рейтинг
Відмінний магазин
Отличный магазин. Поздно вечером в пятницу сделал заказ, на следующий день перезвонили, уточнили, попросили подождать до вторника. Во вторник, как и обещали менеджер связался со мной, сбросил реквизиты для оплаты и на следующий день посылка уже бала в пути. Получил именно то, что заказывал. Размер подошел идеально, качество отличное. Я доволен и буду с удовольствием рекомендовать магазин друзьям. Спасибо.
1
0