Рекомендуємо - заробляємо

Шановні клієнти!

Перший оптово-роздрібний інтернет-супермаркет CHIA успішно співпрацює вже більш ніж 30 торговими марками та знаходиться в процесі постійного пошуку нових цікавих для Вас виробників. Одне з наших прагнень - зробити роботу з сайтом chia.ua максимально комфортною та вигідною для Вас!

Саме тому пропонуємо Вам взяти участь у проекті "Рекомендуємо - заробляємо", суть якого в наступному:

Заповнивши форму нижче, Ви рекомендуєте торгову марку, яку Ви хотіли б бачити в асортименті сайту chia.ua.

  • Якщо торгова марка ніким не рекомендувалася раніше, то вона вноситься до бази та фіксується за Вами, про що Ви отримаєте повідомлення на e-mail.
  • Якщо торгова марка рекомендувалась кимось раніше, або вона вже є у переліку торгових марок на сайті CHIA, то система видасть відповідне повідомлення про це.
  • Якщо одна і та ж торгова марка, але з різними адресами сайтів була рекомендована різними користувачами, то бонус буде виплачено тому, чия рекомендація надійшла першою.

Далі ми зв'язуємося з рекомендованим Вами виробником та робимо пропозицію щодо взаємовигідної співпраці. •В случае достижения договоренностей о партнерстве между CHIA и производителем, рекомендованная Вами торговая марка добавляется на сайт, а Вы получаете бонус в размере 20 у.е.*, который Вы сможете потратить на покупку продукции из ассортимента Первого оптового интернет-супермаркета• CHIA!

Зверніть увагу! Видача грошового еквівалента бонусу не передбачена. Бонус може бути витрачений виключно на покупку будь-яких товарів з асортименту Першого оптового інтернет-супермаркету CHIA.

* за курсом, що діє на момент виставлення рахунку

Форму можуть заповнити лише зареєстровані користувачі! Якщо Ви вже зареєстровані – будь ласка, під своїми реєстраційними даними. Якщо Ви ще не реєструвалися - пройдіть процедуру реєстрації

Ім'я *:

E-mail *:

Назва торгової марки *:

Адреса сайту *:

Дополнительный комментарий:

Код перевірки*: